Bezpečnostné dvere

Bezpečnostné dvere

Materiály použité na výrobu týchto unikátnych dverí sú kvalitné, dvere sa skladajú z jednomilimetrového oceľového plechu, ktorý spĺňa všetky požiadavky kladené na bezpečnostné dvere. V anútorný priestor dverí je vyplnený s tepelno-izolačnými, protihlukovými a protipožiarnymi materiálmi, ktoré zabezpečujú vysoký štandard a komfort a zárubňa tvorená 1.4 mm hrubým oceľovým plechom dosahuje vysokostabilnú základňu pre držanie krídla dverí.

Dvere sú certifikované pre všetky krajiny EÚ a v súlade so všetkými normami na plnenie svojej funkčnosti.

Pri výbere dverí si u nás vyberáte z niekoľkých farebných odtieňov a vzorových kolekciách.

Doplnky k dverám

Doplnky k bezpčenostným dverám

Panoramatické kukátko

Už sa s Vami viac nikto nemôže hrať na skrývačku, stávate sa víťazom kvízu s názvom "Hádaj, kto stojí za dverami".

S bezpečnostnými dverami, ktorých súčasťou je panoramatické kukátko so širokouhlým obsiahnutím priestoru za dverami, budete vždy vedieť, kto zaklopal na Vaše štýlové vrátka a ani vlk z rozprávky o kozliatkach si na tento prehľad netrúfne.

Rozšírte svoje obzory s dverami s panoramatickým kukátkom a spoznajte svet za dverami do detailov, o akých sa Vám predtým ani nesnívalo.

Systém ANTI - PANIC

Už sa Vám stalo, že ste potrebovali rýchlo otvoriť dvere a vybehnúť z bytu, prípadne otvoriť naliehavému návštevníkovi za dverami, no dvere boli zamknuté a kľúče mimo dosahu?

Pre tento prípad je tu náš systém ANTI-PANIC, ktorý umožňuje odomykať a zamykať dvere zvnútra iba prostredníctvom polohovania kľučky smerom nahor, alebo dole, bez použitia kľúčov.

Vychutnajte si tento pohodlný doplnok, ktorý Vám uľahčí mnohé situácie, v ktorých rozhoduje rýchlosť! Navyše sa Vám už nikdy nemôže stať, že Vás niekto zamkne a vy ostanete uväznený vo vlastnom byte!

Špeciálne pánty

Špeciálne pánty z nerezovej ocele zabezpečujú dvere proti zosadeniu. Vaše dvere sú len Vaše a nikto Vám ich neodnesie. S týmito špeciálnymi pántami určite nie.

Uzamykací systém

Zamykací mechanizmus zapadajúci priamo do oceľových bezpečnostných západiek - 15-bodový uzamykací systém.

Vaša ochrana a bezpečie je pre nás dôležitá, a tak Vás chránime hneď 15 krát, pretože to, čo je naozaj dôležité, je potrebné chrániť dôkladne!

Vrchný zámok

Tento zámok podporuje doplnenie bezpečnosti Vašich dverí, je nadstavbou k spodnému a stredovému zámku, s ktorým dokopy tvorí 15-bodový uzamykací systém.

Magnetické tesnenie

Zabezpečuje dokonalú priliehavosť dverí. Už žiadne fugy, cez ktoré fučí do Vášho bytu! Dvere perfektne priľnavé k zárubni, bez debát! Zamknite sa do dokonalosti.

Možnosť navolenia doplnkov a špeciálne balenie kľúčov pre Vás.V minulosti, pri predaji bezpečnostných dverí sme sa stretávali s rôznymi požiadavkami a nárokmi zákazníkov, ako napríklad s rôznymi názormi na výhodnosť kovaní, počet kľúčov k bezpečnostným dverám, či je systém ANTI-PANIC výhodný, alebo nie, a podobne.

Preto je k dverám v ponuke tiež množstvo doplňujúcich dielov a súčastí.

  • Kovania:
    • Kľučka - kľučka (štandardne so systémom ANTI-PANIC)
    • Guľa - kľučka (príplatok)
  • Spodný stredový zámok - automat (ANTI-PANIC)
  • Spodný stredový zámok - Clasic (bez možnosti zamykania a odomykania pomocou kľučky)
  • Vrchná a spodná cylindrická vložka s možnosťou výbeu 5-tich, alebi 10-tich kľúčov.

Vložka s 10-timi kľúčami je výhodou, nakoľko rozmnožovanie kľúčov je tiež rizikovým faktorom pri otázkach Vašej bezpečnosti, je plusom pre viacčlennej domácnosti a zárukou, že pri strate kľúčov nemusíte vymieňať hneď celý zámok.Potrebujete ďalšie infomácie?

Ak potrebujete poradiť, tak nám zavolajte 037 381 1610 alebo napíšte.