Rámové systémy pre okná a dvere

Systémy Reynaers pre okná a dvere sú vyvinuté v prevedení s prerušením, ako aj bez prerušenia tepelného mostu. Rozsah profilových systémov je veľmi široký. Preto je možné splniť akékoľvek požiadavky. Či už sa jedná o spôsob otvárania, izolačné vlastnosti, odolnosť voči vlámaniu, atď. možno nájsť riešenie.CS 59Pa, CI 45 Okná a dvere

ponúka veľkú škálu neizolovaných profilov pre realizáciu elegantných a cenovo ekonomických hliníkových konštrukcii. Tento systém je ideálny pre výrobu bežných presklených vnútorných stien.

CS 59Pa, CI 45 Okná a dvere (PDF EN)

CS 68 Okná a dvere

je tepelne izolovaný trojkomorový systém pre okna a dvere, ktorý predstavuje optimálnu kombináciu vysokých izolačných hodnôt a bezpečnosti.

CS 68 Okná a dvere (PDF EN)

CS 77, CS 77-HI Okná a dvere

je tepelne izolovaný trojkomorový systém pre okna a dvere, ktorý predstavuje optimálnu kombináciu bezpečnosti a pohodlia. Polyamidová páska vystužená sklenými vláknami s rebrovaným alebo komorami zaručuje vysoké hodnoty tepelne izolácie.

CS 77, CS 77-HI (PDF EN)

CS 86-HI Okná a dvere

je tepelne vylepšený trojkomorový systém pre okna a dvere, ktorý predstavuje optimálnu kombináciu estetiky, bezpečnosti a tepelného komfortu. Vďaka polyamidovej páske vystuženej sklenými vláknami s rebrovaným alebo komorami zaručuje vysoké hodnoty tepelne izolácie, jeho súčiniteľ prestupu tepla Uf pre niektoré kombinácie profilov dostal až na hodnotu 1,2 W/m2K, čo z neho robí efektívne a vysoko tepelne izolovaný systém. Pružné izolační pásky vo dverných krídlach eliminujú ohýbanie profilov vplyvom rozdielu teplôt vonku a dnu.

CS 86-HI (PDF EN)

CS 104 Okná a dvere

je systém určený pre nízkoenergetické domy. Hodnota sú initeľu prestupu tepla Uf < 0,8 W/m2K.

CS 104 (PDF EN)
ramove