Posuvné systémy

V tomto prípade sa hliníkové krídla posúvajú po drážkach pomocou koliesok z nerezovej ocele. Pred posunom sa dvere zdvihnú. V uzamknutej polohe je systém izolovaný a chránený proti vlúpaniu. Celý systém je samozrejme vodotesný a nepriepustný ako u všetkých produktov Reynaers.CP 130 / CP 130-LS Posuvný systém

Posuvné a zdvižné posuvné prvky z nového systému CP 130 umožňujú širokú škálu možností s vysokým „výkonom“. Tento systém je nielen perfektne funkčný, ponúka tiež ekonomické a estetické riešenie. Ďalšou výhodou tohto systému je možnosť kombinácie s vetracím systémom Ventalis. Optimalizované prahové riešenie, vylepšená tepelná izolácia systému s hodnotou súčiniteľu prestupu tepla Uf až 2,78W/m2K a možnosť používať silnejšie sklo s hmotnosťou až 300 kg, zdôrazňuje súčasné charakteristiky CP 130. Tento systém má na viac veľmi kompaktní design.

CP 130 / CP 130-LS (PDF EN)

CP 155 / CP 155-LS Posuvný systém

je tepelne izolovaný posuvný systém s maximálnou váhou krídla 400 kg a výškou krídla až 3 m (v prevedení s motorickým posuvom). Tento vyspelý koncept spĺňa najväčšie očakávania užívateľov – optimálnu kvalitu, vysokú tepelnú izoláciu a pohodlné ovládanie. CP 155 môže byť rozšírený o HI tesnene, ktoré môžeme použiť vo všetkých variantoch systému, pre dosiahnutie ešte lepších tepelne izolačných hodnôt. Ďalej je k dispozícii nízky prah, ktorý vytvára perfektnú náveznosť medzi vnútorným a vonkajším priestorom.

CP 155 / CP 155-LS (PDF EN)

CS 77, CS 77-HI Okná a dvere

je tepelne izolovaný trojkomorový systém pre okna a dvere, ktorý predstavuje optimálnu kombináciu bezpečnosti a pohodlia. Polyamidová páska vystužená sklenými vláknami s rebrovaným alebo komorami zaručuje vysoké hodnoty tepelne izolácie.

CS 77, CS 77-HI (PDF EN)

CF 77 Posuvný systém

je kompletne novo navrhnutý samostatný, dovnútra alebo von otváracích dverí , skladací systém s unikátnymi vlastnosťami v porovnaní s inými systémy na trhu. CF 77 je dôsledok rastúcich požiadaviek na skladacie okná a dvere od užívateľov a architektov. Hlavné výhody tohto systému sú svetlosť a veľké rozmery, rovnako ako flexibilita a vysoká schopnosť izolácie. K dispozícii sú dve varianty: Functional (CF 77) a Slim line(CF 77-SL). Vďaka stavebnej hĺbke 77 mm je CF 77 kompatibilný s ostatnými systémami.

CF 77 (PDF DE)
posuvne